رای بدوی پرونده مرگ کودک ۴ ساله ساوجی صادر شد | ساوه نار جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳۰۰:۰۶:۴۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳۱ فروردین - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , دکتر حسین میران‌زاده در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: شب گذشته (۲۸ اردیهشت ماه ۱۳۹۹) جلسه هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات انتظامی پزشکان به صورت ویژه برای رسیدگی به پرونده مرگ “محمدامین رضایی” با حضور ۹ نفر از اعضای هیات انتظامی نظام پزشکی از جمله یکی از قضات دادگستری شهرستان تشکیل و پس از بحث و بررسی چهار ساعته و بررسی تمامی ابعاد و جوانب، منتج به صدور رای شد.

 وی افزود: با توجه به عدم کالبدشکافی و عدم تعیین علت تامه فوت این کودک، اطلاعات قطعی از روند سیر بیماری در دست نیست. ولی بر اساس شواهد موجود و مستندات منعکس شده در پرونده، سه نفر از کارکنان درمان مقصر شناخته شدند.

 رئیس نظام پزشکی ساوه اظهار کرد: احکام صادره در خصوص مقصرین این پرونده پس از طی مراحل قانونی و در صورت قطعیت رای صادره اجرا خواهند شد.

گفتنی است، انتشار خبر فوت یک کودک ۴ ساله در ۱۷ فروردین ماه سال جاری در اثر قصور پزشکی در بیمارستان حضرت فاطمه(س) ساوه در فضای مجازی، بازتاب‌های فراوانی داشت. در این اخبار از قول خانواده این کودک ادعا شده بود که فرزند آنها به دلیل تزریق اشتباه جان خود را از دست داده است.

ایسنا در گفت‌وگو با سرپرست دانشکده علوم پزشکی و رئیس نظام پزشکی ساوه صحت و سقم این ادعا را در دو گفتگوی جداگانه بررسی کرد و گفتگوشوندگان هرگونه اظهار نظر در خصوص قطعیت خطای پزشکی صورت گرفته در مرگ “محمدامین” چهار ساله را منوط به تحقیقات تکمیلی و بررسی دقیق دانستند.

پس از آن، رئیس بیمارستان حضرت فاطمه(س) ساوه نیز با صدور پیامی اعلام کرد که این بیمارستان به انتظار تشکیل جلسات و کمیته‌های دانشگاهی و بررسی علمی، قانونی و پزشکی فوت کودک محمد امین خواهد نشست.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی