کشف ۶۵ کيلوگرم ترياک از خودروی زوج مواد فروش در ساوه | ساوه نار چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱۰۵:۰۱:۳۲
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار سرهنگ”یوسف سپهوند” گفت:در پي دريافت اخبار و گزارشات مردمي مبني فعاليت مجرمانه ۲ تن از مواد فروشان سابقه دار در زمينه قاچاق مواد مخدر از استان تهران به استان مرکزی، رسيدگي به موضوع در دستور کار مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوه قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: در همكاري اطلاعاتي ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان ساوه مشخص شد که افراد مورد نظر زوج جواني هستند که با يک دستگاه خودروی سواري اقدام به قاچاق مواد مخدر از تهران به شهرهاي مرکزي کشور مي کنند.

وی اظهار داشت: با همكاري اطلاعاتي انجام شده و پس از اتمام تحقیقات میدانی و در هماهنگی با دستگاه قضائي، سرانجام در یک عملیات پلیسي، ماموران انتظامي موفق به توقیف خودروی حامل مواد مخدر و دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان ساوه شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان با اشاره به کشف ۶۵ کیلو و ۵۰۰ گرم ترياک در بازرسی از خودروی توقیفی افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از اعتراف به بزه انتسابي و تشکیل پرونده برای سیرمراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی