توقیف ۵ کامیون قاچاق بر در عمليات پليس ساوه/ ۸ میلیارد ریال انواع لوازم خانگی کشف شد | ساوه نار جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱۲۰:۴۸:۴۶
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سردار”حسن مفخمی شهرستانی” در جمع خبرنگاران با تشریح جزئیات این خبرگفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا و‌ در تحقيقاتي جامع، فعاليت قاچاقچيان كالا مورد رصد نامحسوس پليس شهرستان ساوه قرار گرفت.

این مقام عالی انتظامی ادامه داد: سرانجام در عملياتي كه با بهره گيري از توان عملياتي پليس شهرستان ساوه به مرحله اجرا گذاشته شد،‌ تعداد ۵ دستگاه کامیون قاچاق بر درسطح محورهای مواصلاتي ” ساوه–تهران ” شناسايي و توقيف شدند.

وی با اشاره به حرکت این محموله های قاچاق از یکی از استان های جنوبی به مقصد تهران اظهار داشت: در اين عمليات ۷ قاچاقچی کالا که فاقد هرگونه مدارک معتبر برای حمل قانونی کالاهای کشف شده بودند، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصريح كرد: ارزش كالاهاي كشف شده قاچاق از سوی كارشناسان پليس اقتصادی استان، در حدود ۸ ميليارد ريال برآورد شده است .

سردار مفخمی یادآور شد: تمامی متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی در پایان با تأكيد بر لزوم تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاقچیان انواع كالاهای مورد نیاز مردم افزود: شهروندان از طریق تماس با سامانه تلفنی ۱۱۰ که در تمامی ساعات شبانه روز به آسانی در دسترس آنان قرار دارد، بی تردید می توانند با ارائه گزارش ها و اطلاعات خود درزمینه فعاليت های مجرمانه قاچاقچيان، پلیس را بیش از پیش در حمایت از تولیدات داخلی و پیشگیری از ورود کالاهای خارجی قاچاق به داخل کشور یاری کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی