توقیف ۵ کامیون قاچاق بر در عملیات پلیس ساوه/ ۸ میلیارد ریال انواع لوازم خانگی کشف شد | ساوه نار دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳۱۴:۵۴:۰۸
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سردار”حسن مفخمی شهرستانی” در جمع خبرنگاران با تشریح جزئیات این خبرگفت: در تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا و‌ در تحقیقاتی جامع، فعالیت قاچاقچیان کالا مورد رصد نامحسوس پلیس شهرستان ساوه قرار گرفت.

این مقام عالی انتظامی ادامه داد: سرانجام در عملیاتی که با بهره گیری از توان عملیاتی پلیس شهرستان ساوه به مرحله اجرا گذاشته شد،‌ تعداد ۵ دستگاه کامیون قاچاق بر درسطح محورهای مواصلاتی ” ساوه–تهران ” شناسایی و توقیف شدند.

وی با اشاره به حرکت این محموله های قاچاق از یکی از استان های جنوبی به مقصد تهران اظهار داشت: در این عملیات ۷ قاچاقچی کالا که فاقد هرگونه مدارک معتبر برای حمل قانونی کالاهای کشف شده بودند، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: ارزش کالاهای کشف شده قاچاق از سوی کارشناسان پلیس اقتصادی استان، در حدود ۸ میلیارد ریال برآورد شده است .

سردار مفخمی یادآور شد: تمامی متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی در پایان با تأکید بر لزوم تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاقچیان انواع کالاهای مورد نیاز مردم افزود: شهروندان از طریق تماس با سامانه تلفنی ۱۱۰ که در تمامی ساعات شبانه روز به آسانی در دسترس آنان قرار دارد، بی تردید می توانند با ارائه گزارش ها و اطلاعات خود درزمینه فعالیت های مجرمانه قاچاقچیان، پلیس را بیش از پیش در حمایت از تولیدات داخلی و پیشگیری از ورود کالاهای خارجی قاچاق به داخل کشور یاری کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی