دستگیری ۱۵ نفر سارق و کشف ۱۷ فقره انواع سرقت در ساوه | ساوه نار جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱۲۰:۳۷:۰۷
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ “علي اکبر عيسي آبادي”، در تشريح اين خبر بيان داشت: ماموران انتظامی شهرستان ساوه با اولويت قرار دادن حوزه هاي مختلف ماموريتي و انتظامي در این شهرستان و به منظور دستيابي به ارتقاء سطح امنيت و آرامش منطقه اقدامات فعال خود را با استفاده از ظرفيت پليس هاي تخصصي در ۴۸ ساعت گذشته در سطح حوزه استحفاظي به مرحله اجرا درآوردند.

وي افزود: از مهمترين نتايج و کشفيات اين اقدامات مي توان به دستگيري ۱۵ نفر سارق وکشف ۱۷ فقره سرقت از جمله کشف ۴ فقره سرقت کابل برق ، ۵ فقره سرقت اماکن خصوصي و دولتي ، کشف ۲ دستگاه خودرو و يک موتورسيکلت مسروقه اشاره کرد.

سرهنگ عيسي آبادي در ادامه ، دستگيري ۵ نفر از اراذل و اوباش منطقه که در پارک طالقاني براي شهروندان ايجاد مزاحمت مي کردند و معرفي آنها به مرجع قضائي را از ديگر اقدامات ماموران انتظامي شهرستان در اين مدت بيان کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در پايان با يادآوري اين که ، اقدامات منسجم پليس شهرستان در راستاي پيشگيري از جرايم و آسيب هاي اجتماعي و همچنين کشف علمي جرم همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: اولويت اصلي ما امنيت و آرامش شهروندان است و پليس در اين راستا از هيچ اقدامي فروگذار نخواهد کرد و تلفن ۱۱۰ در كليه ساعات شبانه روز آماده پاسخگويي و دريافت گزارش هاي مردمي است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی