اعمال قانون ۷۳ دستگاه خودرو در طرح ممنوعیت تردد در ساوه | ساوه نار چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱۰۴:۳۱:۲۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ”علي اکبر عيسي آبادي” در تشريح اين خبر گفت: با توجه به شيوع و گسترش ويروس کرونا و به منظور پيشگيري از شيوع اين بيماري و حفظ جان شهروندان ، در اجراي ابلاغيه ستاد ملي مبارزه با کرونا و تصميمات مسئولان مربوطه ، طرح ممنوعيت خروج پلاک هاي بومي و ورود پلاک هاي غير بومي به شهرستان بصورت شبانه روز در اين شهرستان در حال اجرا است.

وي افزود : از آغاز شروع اين طرح تعداد ۴۱۵ دستگاه خودرو پلاک غير بومي در مبادي ورودي شهرستان متوقف و به شهر هاي مبدا بازگردانده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با بيان اينکه از ابتداي شروع اين طرح تا کنون تعداد ۷۳ دستگاه خودرو به دليل عدم توجه به توصيه ها و دستورات پليس و پافشاري زياد براي ادامه مسير هر کدام مبلغ ۱۰ ميليون ريال جريمه و به استان هاي خود بازگردانده شدند، تصريح کرد: در اجراي مصوبات ستاد ملي مبارزه با کرونا، تعداد ۲۰۳ دستگاه خودرو که ممنوعيت تردد شبانه را از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح ناديده گرفته بودند نيز هر کدام به مبلغ ۲ ميليون ريال اعمال قانون و جريمه شدند.

سرهنگ “عیسی آبادی” در پایان ضمن قدرداني از همکاري خوب هموطنان و همشهريان در اجراي اين طرح خاطر نشان کرد: پليس تا تمام توان خود براي تامين و حفظ سلامت و امنيت شهروندان آماده خدمتگزاري به هم ميهنان عزيز بوده و در اين راه از هيچ کوششي فرو گذار نخواهد بود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی