اتوبوس حامل بیش از ۶ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در ساوه توقیف شد | ساوه نار چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱۰۴:۳۲:۰۰
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سردار ” حسن مفخمی شهرستانی ” در تشريح اين خبر بيان داشت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در برخورد با قاچاقچیان کالا، مأموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي شهرستان ساوه، با انجام تحقیقاتی میدانی، از تردد یک دستگاه خودروی حامل محموله قاچاق از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند

وي اظهارداشت: سرانجام با تکمیل تحقیقات پلیسی، هنگامی که این اتوبوس در حال تردد در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان ساوه بود، شناسایی و متوقف شد. ‌

فرمانده انتظامي استان مركزي افزود: در بازرسی انجام شده از این خودرو تعداد ۵۱ هزار و ۴۰ عدد عدد انواع فندک خارجی، ۱۴ هزار و ۴۰۰ عدد قاشق فلزی، تعداد ۳ هزار و ۶۰۰ عدد چنگال فلزی، ۳۰۰ عدد اسپری خوشبو کننده ، تعداد ۱۵ هزار عدد آدامس، ۱۹ دستگاه غذا ساز چند کاره ،۴۰عدد واتر پمپ خودرو ، ۱ ۰۰عدد بوش و طبق خودرو ۱۸ عدد میله موج گیر خودرو و ۲ هزارعدد مغزی قفل و کلید خارجی قاچاق کشف شد.

وی با اشاره به انتقال خودروی توقيف شده به پارکینگ و دستگیری راننده و ۳ نفر از سرنشینان آن بیان داشت: در بررسی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی، این محموله قاچاق ۶ میلیارد و ۳۴۹ میلیون ریال ارزش گذاری شد.

فرمانده انتظامي استان مرکزی اضافه كرد: متهمان دستگیر شده در این عملیات، پس از تشكيل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائي معرفی شدند.

سردار مفخمی شهرستانی در پایان با تأكيد بر تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا افزود: سامانه تلفنی ۱۱۰ همواره در تمام مدت ساعات شبانه روز، به آسانی در دسترس عموم شهروندان قرار داشته و آماده دريافت هر گونه گزارش و اطلاعات آنان در زمینه فعاليت قاچاقچيان، به منظور موفقیت هرچه بیشتر پلیس در مبارزه هدفمند با این پدیده شوم اقتصادی و تهدید کننده تولید ملی است .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی