بسیج در طرح شهید سلیمانی شاهکار کرد | ساوه نار پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳۲۰:۱۵:۵۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ حجت اله دستجانی در آیین تجلیل از بسیجیان طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در ساوه گفت : در بیانیه گام دوم انقلاب که اکنون در دومین سالگرد صدور آن توسط رهبر انقلاب هستیم محوریت جوانان مورد تاکید قرار گرفته و باید در این راستا خود را مورد ارزیابی قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه دشمن بدنبال نابودی یا خنثی کردن اثرات بسیج است افزود : آن چیزی که امروز دشمن را زمین گیر و مستاصل نموده همین تفکر بسیجی است لذا باید بدانیم که تفکر و دغدغه بسیجی برای ساختن آینده این کشور تمدن ساز مهم تلقی میشود .

فرمانده سپاه ناحیه ساوه با تاکید بر اینکه بسیج در طرح شهید سلیمانی شاهکار کرد گفت : سه فرمول ایمان و اراده , احساس مسئولیت و اعتماد به نفس باعث این طرح به خوبی اجرا شود و به دست پرتوان بسیج در کنار سایر دستگاه ها عملیاتی شود و همین امر باعث شد این طرح بعنوان یک الگو در دنیا مطرح شود .

دستجانی افزود : در طرح شهید سلیمانی که با محوریت ائمه جماعت محلات و پایگاه های بسیج مساجد انجام شد , تعامل سازنده ای با شبکه بهداشت , اصناف و کسبه و معتمدین محله ها صورت گرفت تا تلفات و انتشار ویروس کرونا را به حداقل برسانیم.

وی از بسیجیان بعنوان نیروی محرکه ساماندهی این حرکت یاد کرد و افزود : این طرح باعث گسترش اثر بخشی ظرفیت های خودجوش و آتش به اختیار شد چراکه برخی بدنبال جرقه ای هستند تا منشا اثر باشند و بسیجیان این جرقه را در این طرح روشن کردند.

فرماندهی سپاه ساوه پایگاه بسیج و مساجد را سنگر نبرد با دشمنان و آمریکا دانست و قلمداد کرد : فصل مشترک آمریکا و دشمنان ما مردم هستند و میخواهند با تزریق نا امیدی مردم را از انقلاب دور کنند و از نظر دینی مردم را سست ایمان کنند.

سرهنگ دستجانی افزود : راهبرد و استراتژی بسیج اما بر خلاف خواسته های دشمن است و تلاش میکند با ارائه خدمت به مردم بعنوان ولی نعمتان انقلاب آنان را استوار کرده و به انقلاب , آرمان های انقلاب و آینده امیدوار کنند.

وی ضد عفونی معابر عمومی , توزیع بسته های معیشتی , کمک به کادر درمان و دیگر اقدامات از زمان شیوع کرونا را از مصادیق بارز این راهبرد دانست و افزود : دشمن آرزو دارد مردم را از انقلاب جدا کند و ما باید تلاش کنیم مردم را بیشتر با انقلاب خو دهیم.

دستجانی همچنین با اشاره به جهش های ویروس کرونا در جامعه افزود : در روزهای اخیر شاهد رشد ویروس کرونا در کشور بوده ایم لذا باید خود و خانواده های خود را به مراقبت بیشتر توصیه کنیم تا در این خصوص مشکلات گریبان گیر نشود.

گفتنی است در پایان این مراسم از جمعی از بسیجیان که در طرح شهید سلیمانی به مردم خدمت کردند تجلیل و از اقدامات آنان قدردانی شد

همچنین در پایان این مراسم و با حضور جمعی از مسئولین ۵ سری جهیزیه هریک به ارزش ۱۸۰ میلیون ریال در راستای ترویج ازدواج آسان به زوجین نیازمند اهدا شد .

به گفته فرمانده سپاه ناحیه ساوه تا پیش از این در طرح شهید سلیمانی ۲۰ سری جهیزیه به زوجین اهدا شده بود
.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی