دستگيري مأمور قلابي در ساوه | ساوه نار چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱۰۴:۲۲:۳۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ “علي اكبر عيسي آبادي ” بيان داشت: طي اعلام شکايت يکي از شهروندان در خصوص اخاذي از وي در پوشش مامور پليس و همچنين چندين مورد گزارش مشابه در اين خصوص بررسي موضوع از سوي ماموران كلانتري ۱۲ شهرستان آغاز شد.

وي ادامه داد: با آغاز تحقيقات تخصصي پليس، در مدت زماني كوتاه از آغاز تحقيقات پليس، متهم شناسايي و با هماهنگي قضايي دستگير شد.

” سرهنگ عيسي آبادي ” خاطرنشان کرد: در تحقيقات اوليه مشخص شد اين فرد يکدستگاه خودروي سواري را با چراغ هشدار دهنده مجهز كرده و طي چندين مورد با جعل عنوان و معرفي خود به عنوان مامور پليس از شهروندان اخاذي كرده است .

اين مقام انتظامي افزود: با توجه به اعترافات متهم دستگير شده، بسياري از اقلامي كه اين فرد در كلاهبرداري ها به دست آورده بود، به مال باختگان تحويل و متهم با تكميل تحقيقات به دستگاه قضائي معرفي شد.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه درپايان از شهروندان خواست: تا همواره هشدار هاي پليس را جدي بگيرند و در صورت مواجه شدن با اين گونه موارد، ضمن درخواست كارت شناسايي از ماموران پليس و ديگر دستگاه هاي خدماتي، مراتب را در کمترين زمان ممکن از طريق تماس با فوريت هاي پليس ۱۱۰اعلام تا در اسرع وقت در اين خصوص اقدام شود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی