اوایل آذرماه زمان بهره برداری از پیاده راه | ساوه نار شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳۲۲:۵۰:۱۲
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , مجید اصدق در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تأخیر در روند اجرا پیاده را ه امام (ره) ساوه گفت: یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی شهرداری ساوه موضوع تأمین مالی و مسائل مربوط به بازپرداخت بدهی‌های شهرداری است بر همین اساس باید تلاش کنیم تا از هم اینک با کسب درآمدهای پایدار شهری، بحران مالی را مدیریت کنیم.

وی افزود: در حاضر مشکل عمده‌ای که باعث شده ادامه کار پیاده راه ساوه با تأخیر مواجه شود، مشکلات مالی در تأمین مصالح مورد نظر است. این مسئله باعث شد برای تأمین مصالح مورد نظر به صورت قطره چکانی هزینه کنیم و قطره چکانی هم مصالح تحویل بگیریم اگرچه شرکت طرف قرارداد تا به امروز با وجود مشکلات مالی شهرداری همکاری خوبی داشته است با این وجود تلاش می‌کنیم این پروژه اوایل آذرماه امسال به بهره برداری برسد.

سرپرست شهردار ساوه تصریح کرد: متأسفانه تا به امروز موفق نشدیم بدهی‌هایی را که از قبل داشته‌ایم را تسویه کنم و پروانه‌هایی که صادر می‌شود از قبل مبالغ آنها پرداخت شده در شرایط فعلی صدور پروانه نداشتیم و اگر پروانه‌ای صادر می‌شود تا به امروز بابت آن پولی به حساب شهرداری واریز نشده است.

اصدق گفت: ساوه امروز نیازمند تلاش مضاعف است و خدمات رسانی ما به شهروندان باید دو چندان شود که قطعاً اینگونه خواهد بود تا هیچ خلل و کاستی در خدمات‌رسانی ایجاد نشود.

وی افزود: رسیدگی به وضعیت پروژه‌های عمرانی به ویژه پروژه‌های نیمه تمام، پرداخت بدهی‌های قبلی شهرداری و پرداخت به حقوق پرسنل مورد تاکید سرپرست شهرداری و شورای اسلامی شهر ساوه است.

true
true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی