ارائه بودجه٢١٠میلیاردی سال ٩٨ شهرداری ساوه به شورای اسلامی شهر | ساوه نار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰۰۴:۰۲:۴۳
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سید مهدی حسینی با اعلام این خبر گفت : بودجه ٢١٠ میلیاردی سال ٩٨ شهرداری ساوه برای تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه شد كه با افزایش ٥٠ درصدی نسبت به سال ٩٧ تنظیم شده و در آن بر منابع درآمدی جدید با هدف وصول درآمدهای مستمر و پایدار تاکید شده است .

شهردار ساوه اظهار داشت: با وجود شرایط اقتصادی كشور و شرایط دشوار اقتصادی سال های اخیر در شهرداری ساوه، زمینه تحولات بزرگ در حوزه درآمدی شهرداری و سازمان های آن فراهم شده است .

وی بیان کرد: در سال های اخیر سه مؤلفه كاهنده بر اقتصاد شهر و شهرداری ساوه به صورت توأمان حاكم شده كه چالش اساسی در مدیریت هزینه های شهر را شاهد بودیم به طوری كه در سال ٩٦ با كاهش حدود ٥٥ میلیارد تومان سهم شهرداری ساوه از عوارض مالیات بر ارزش افزوده، بودجه شهرداری به ١٢٣میلیارد تومان كاهش یافت و باعث ایجاد شرایط بحرانی و مشكلات زیادی در مدیریت شهر شد كه با تلاش و پیگیری همكاران شورا و شهرداری و همدلی شهروندان تا حدود زیادی این مشکلات مدیریت شد .

حسینی در ادامه تشریح كرد: در سال ٩٧ نیز با توجه به بحران اقتصادی حاكم بر كشور با كاهش شدید قدرت اقتصادی شهرداری در حوزه عمرانی و خدماتی و افزایش هزینه ها و پرداخت های نقدی مواجه شدیم كه مجموعه مدیریت شهری ضمن اتخاذ تدابیر لازم در نحوه هزینه كرد جاری و عمرانی، با پیش بینی بودجه ١٣٨ میلیاردی پروژه های بزرگ و تأثیر گذاری را نیز برای توسعه و آبادانی ساوه آغاز کرد كه تداوم و تکمیل این پروژه ها در سال آتی نیازمند همت والای مجموعه شهرداری و شورا و همکاری شهروندان ساوجی است.

شهردار ساوه خاطرنشان ساخت: سعی كردیم با شناسایی منابع درآمدی جدید مبتنی بر مشاركت شهروندان و تأكید بر پرداخت حقوق شهروندی هم از طرف شهرداری با ارائه خدمات مطلوب و هم از طرف شهروندان با پرداخت بهای خدمات و عوارض، بستر مطلوبی برای تحولات بزرگ و آبادانی و زیبایی ساوه فراهم سازیم.

حسینی ادامه داد: از آنجا كه سهم شهرداری ها از عوارض عمومی دولت نظیر ارزش افزوده، سوخت و آلایندگی و … سال به سال رو به كاهش است، این نقصان با خلاقیت در ایجاد منابع جدید درآمدی، تشویق شهروندان به مشاركت در نوسازی و توسعه شهر و برنامه ریزی برای حفظ سرمایه ها و تولید ثروت در شهر جبران می شود.

وی عنوان کرد: تحقق بودجه ٢١٠ میلیاردی سال ٩٨ شهرداری ساوه با یاری خداوند متعال و تلاش مضاعف همه ما میسر است تا شاهد توسعه روز افزون شهر ساوه و ارتقای رضایتمندی شهروندان باشیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی