دستگيري كلاهبردار حرفه اي در ساوه/اعتراف به ۲۰۸ ميليارد ريال كلاهبرداري در استان هاي مازندران و يزد | ساوه نار جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱۰۴:۲۱:۱۲
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ”حسن مفخمي شهرستاني” در تشريح اين خبر گفت: با ارجاع دو پرونده نيابت قضائي از استان هاي مازندران و يزد به پليس شهرستان ساوه در خصوص دستگيري كلاهبردار حرفه اي، بررسي هاي تخصصي موضوع در دستور كار كارآگاهان پليس شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: در آغاز تحقيقات مشخص شد كه در يكي از اين پرونده ها، متهم تحت تعقيب، با عنوان تعميركار دستگاه ليفتراك و استفاده از ترفندهاي متقلبانه، تعداد ۱۵ دستگاه ليفتراك را از شركتي در استان مازندران تحويل گرفته و بعد از انتقال به شهرستان ساوه به صورت غيرقانوني به شركت هاي صنعتي فروخته است.

اين مقام مسئول اضافه كرد: در پرونده اي ديگر نيز اين فرد با جعل كارت شناسايي مربوط به يكي از سازمان هاي دولتي، از افرادي در استان يزد به مبلغ ۵۸ ميليارد ريال كلاهبرداري كرده و متواري شده بود.

سرهنگ مفخمي شهرستاني با اشاره به برنامه ريزي ويژه پليس در رسيدگي به اين پرونده خاطر نشان كرد: در مرحله نخست رسيدگي به اين پرونده، بلافاصله با هماهنگي مرجع قضائي كليه دستگاه هاي ليفتراكي كه در كارخانه ها و شركت هاي صنعتي فروخته شده بود، كشف و توقيف شد و مراحل قانوني تحويل آن به مالكان آن در حال پيگيري است.

وي ادامه داد: با ادامه تحقيقات، متهم كه اهل شهرستان ساوه و در مكاني نامعلوم در يكي ديگر از استان هاي كشور ساكن شده بود، با شگردي خاص به شهرستان ساوه دعوت و در يك عمليات غافلگيرانه پليسي در يكي از روستاهاي اطراف اين شهرستان دستگير شد.

فرمانده انتظامي استان مركزي خاطر نشان كرد:‌ با توجه به اينكه اين فرد با كارت شناسايي جعلي در ديگر استان هاي كشور تردد داشته است، تحقيقات پليس براي بررسي جرايم احتمالي ديگر او در حال پيگيري است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی