دستگیری کلاهبردار حرفه ای در ساوه/اعتراف به ۲۰۸ میلیارد ریال کلاهبرداری در استان های مازندران و یزد | ساوه نار دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳۱۴:۵۹:۱۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ”حسن مفخمی شهرستانی” در تشریح این خبر گفت: با ارجاع دو پرونده نیابت قضائی از استان های مازندران و یزد به پلیس شهرستان ساوه در خصوص دستگیری کلاهبردار حرفه ای، بررسی های تخصصی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در آغاز تحقیقات مشخص شد که در یکی از این پرونده ها، متهم تحت تعقیب، با عنوان تعمیرکار دستگاه لیفتراک و استفاده از ترفندهای متقلبانه، تعداد ۱۵ دستگاه لیفتراک را از شرکتی در استان مازندران تحویل گرفته و بعد از انتقال به شهرستان ساوه به صورت غیرقانونی به شرکت های صنعتی فروخته است.

این مقام مسئول اضافه کرد: در پرونده ای دیگر نیز این فرد با جعل کارت شناسایی مربوط به یکی از سازمان های دولتی، از افرادی در استان یزد به مبلغ ۵۸ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و متواری شده بود.

سرهنگ مفخمی شهرستانی با اشاره به برنامه ریزی ویژه پلیس در رسیدگی به این پرونده خاطر نشان کرد: در مرحله نخست رسیدگی به این پرونده، بلافاصله با هماهنگی مرجع قضائی کلیه دستگاه های لیفتراکی که در کارخانه ها و شرکت های صنعتی فروخته شده بود، کشف و توقیف شد و مراحل قانونی تحویل آن به مالکان آن در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: با ادامه تحقیقات، متهم که اهل شهرستان ساوه و در مکانی نامعلوم در یکی دیگر از استان های کشور ساکن شده بود، با شگردی خاص به شهرستان ساوه دعوت و در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد:‌ با توجه به اینکه این فرد با کارت شناسایی جعلی در دیگر استان های کشور تردد داشته است، تحقیقات پلیس برای بررسی جرایم احتمالی دیگر او در حال پیگیری است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی