دستگيري اعضاي ۲ باند حرفه اي سرقت در عمليات هاي پليس در ساوه و زرنديه | ساوه نار جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱۰۳:۱۲:۵۰
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل ازپليس، سردار”حسن مفخمي شهرستاني”در گفت و گو با خبرنگاران در اين باره گفت:‌ در يكي از اين عمليات ها، ماموران انتظامي شهرستان زرنديه در انجام تحقيقاتي تخصصي از سرقت سازمان یافته موتورسیکلت هاي سنگين در استان تهران توسط اعضاي يك باند سرقت مطلع شده و با مراقبت هاي نامحسوس انجام شده مشخص كه سارقان در حال انتقال موتورسيكلت هاي سرقتي به يكي ديگر از استان هاي كشور هستند.

وي افزود: با برنامه ريزي انجام شده پليس، اعضاي ۴ نفره اين باند كه با موتورسيكلت هاي سرقت شده در حال عبور از اتوبان تهران – ساوه شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه و دستگير و ۳ دستگاه موتورسيكلت سنگين و يك دستگاه موتورسيكلت سبك كه از استان تهران سرقت شده بود، از آنان كشف شد.

سردار مفخمي شهرستان در ادامه به عمليات ديگر پليس شهرستان ساوه اشاره داشت و افزود: در روز گذشته با اعلام سرقت يك دستگاه خودروي نيسان در يكي از شهرك هاي شهرستان ساوه و‌ با آغاز تحقيقات كارآگاهان پليس، يك باند ۳ نفره از سارقان سابقه دار در اين خصوص شناسايي و تحت تعقيب پليس قرار گرفتند.

وي ادامه داد: اعضاي اين باند كه ساكن يكي از روستاهاي شهرستان بودند، در يك عمليات پليسي دستگير و براي تكميل تحقيقات به يگان انتظامي دلالت شدند.

فرمانده انتظامي استان مركزي با بيان ادامه داشتن تحقيقات پليس از اين افراد، گفت: تا كنون اعضاي اين باند به ۲ فقره سرقت خودرو در شهرستان ساوه اعتراف كرده اند.

سردار مفخمي شهرستاني در پايان يكي از مولفه هاي مهم در پيشگيري از سرقت را رعايت اصول ايمني و توجه به هشدارهاي پليسي از سوي شهروندان خواند و گفت: پليس استان طرح هاي عملياتي برخورد با سارقان را با جديت تمام دنبال خواهد كرد و شهروندان نيز مي توانند در كليه ساعات شبانه روز از طريق تلفن ۱۱۰ گزارش هر گونه موارد مشكوك را به پليس اعلام كنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی