اعضاي باند سارقان مسلح دستگير شدند / اعتراف به سرقت مسلحانه از ۲ بانك در ساوه و يك طلافروشي در قم | ساوه نار جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱۰۳:۲۴:۰۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سردار “حسن مفخمي شهرستاني” در تشريح اين خبر گفت: از سال گذشته با وقوع دو سرقت مسلحانه از دو شعبه بانك در سطح شهرستان ساوه، تحقيقات تخصصي كارآگاهان در پيگيري موضوع به صورت ويژه در دستور كار قرار گرفت.

وي اضافه كرد: در چند روز قبل با وقوع سرقت يك طلافروشي در شهرستان قم و با همكاري انجام شده با كارآگاهان پليس اين استان، سرنخ هايي از محل مخفيگاه سارقان در يكي از روستاهاي شهرستان ساوه به دست آمد.

اين مقام ارشد انتظامي افزود: با حضور تيمي از كارآگاهان پليس آگاهي استان قم و با همكاري كارآگاهان پليس شهرستان ساوه، مخفيگاه سارقان شناسايي و هر ۶ نفر اعضاي اين باند در عملياتي غافلگيرانه دستگير شدند.

فرمانده انتظامی استان مركزي خاطر نشان كرد:‌ در اين عمليات ۴ قبضه سلاح و تعداد ۲۳ عدد فشنگ جنگي در بازرسی از مخفیگاه سارقان كشف و دستگير شدگان با توجه به نيابت قضائي به استان قم انتقال شدند.

سردار مفخمي شهرستاني اضافه كرد: در مراحل تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس سارقان به سرقت از طلافروشي در استان قم اعتراف كردند كه با همكاري اطلاعاتي پليس ساوه و در ادامه بازجويي هاي پليس مشخص شد كه اين افراد در سرقت هاي مسلحانه سال گذشته از دو شعبه بانكي در شهرستان ساوه نيز نقش داشته اند.

اين مقام ارشد انتظامي خاطر نشان كرد: سرانجام در تكميل تحقيقات ، دستگيرشدگان به دو فقره سرقت مسلحانه بانك در شهرستان ساوه نيز اعتراف كردند كه مراحل رسيدگي به پرونده هاي آنان با هماهنگي مرجع قضائي در حال پيگيري است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی