افزايش ۵۱ درصدي کشف سرقت ها در ساوه | ساوه نار دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱۰۵:۱۷:۰۹
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ “علي اکبر عيسي آبادي” با تشریح بخشي از اقدامات و عملکرد پلیس این شهرستان از ابتدای سال جاری گفت: یکی از مهم ترین برنامه ریزی های عملیاتی پلیس شهرستان در رسیدگی به مطالبات شهروندان، پیگیری و برخورد قاطع با سارقان بوده است.

وی با بیان اینکه طرح عملیاتی متعددی از ابتدای سال جاری در مبارزه با سارقان در سطح شهرستان ساوه اجرایی شده است، ادامه داد: بازتاب این عملیات ها افزایش ۵۱ درصدی کشف سرقت ها به ویژه سرقت منزل بوده که در برخورد با سارقان منزل، افزایش ۸۶ درصدی کشفیات این سرقت ها به دست آمد.

این مقام انتظامی افزود: در حوزه سرقت مغازه ۷۵ درصد، خودرو ۴۷ درصد، اماکن ۵۹ درصد و جیب بری ۱۰۰ درصد افزایش کشفیات حاصل شده و این برنامه ریزی عملیاتی همچنان با قوت ادامه خواهد یافت.

سرهنگ عیسی آبادی تصریح کرد: در حوزه دستگیری های سارقان نیز افزایش ۴۹ درصدی به دست آمده که بازتاب این اقدامات پیام های متعددی از قدردانی شهروندان به سامانه تلفنی ۱۹۷ را به همراه داشته است.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در خاتمه با تشکر از مردم اين شهرستان که در تمام زمينه ها با پليس تعامل و مشارکت داشته اند، از آنان خواست براي پيشگيري از سرقت، اماکن و وسائل نقليه خود را به تجهيزات ايمني و بازدارنده مجهز کرده در صورت برخورد با موارد مشکوک سريعاً با سامانه فوريت هاي پليسي ۱۱۰ تماس بگيرند و در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پيشنهاد نسبت به عملکرد کارکنان اين شهرستان از طريق تلفن ۱۹۷ با مسئولان انتظامي در ارتباط باشند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی