دستگیری شرور سابقه دار در ساوه/ پاتوق اراذل و اوباش پلمب شد | ساوه نار پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳۲۳:۳۸:۵۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۰ فروردین - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ”علی اکبر عیسی آبادی” گفت: با اعلام گزارش های متعدد مردمی به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر مزاحمت ها و شرارت های متعدد فردی در یکی از محله های شهرستان، بررسی موضوع با هماهنگی مرجع قضائی در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با تکمیل تحقیقات تخصصی پلیس و بررسی جرائم و شرارت های این فرد از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، پرونده ای جامع تشکیل و با دستور قضائی عملیات دستگیری این فرد آغاز شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در فرایند رسیدگی به این پرونده منزلی که این فرد به عنوان پاتوق خود استفاده می کرد و محلی برای تجمع دیگر دوستان ناباب این فرد شده بود و بازتاب نارضایتی های مردمی را به همراه داشت، شناسایی شد.

سرهنگ عیسی آبادی تصریح کرد: پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، در یک عملیات غافلگیرانه این متهم سابقه دار دستگیر و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شد.

وی اظهار داشت: دستگیری این فرد که دارای سوابق متعدد شرارت، چاقو کشی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان بود، موجب شادمانی و قدردانی گسترده از عملکرد پلیس در بین مسئولان و شهروندان ساوجی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در پایان با تأکید بر برخورد قاطع پلیس با برهم زنندگان نظم وامنیت جامعه از مردم خواست تا هرگونه قدرت نمایی و آزار و اذیت اراذل و اوباش در سطح جامعه را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کوتاهترین زمان ممکن با مجرمان و هنجار شکنان برخود قانونی صورت پذیرد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی