لزوم تعیین تکلیف املاک هلال احمر ساوه تا هفته آتی | ساوه نار پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳۲۱:۰۲:۵۶
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر که شامگاه پنجشنبه به منظور بازدید از مجموعه هلال احمر ساوه وارد این شهر شده بود در جمع خبرنگاران گفت : جمعیت هلال احمر شهرستان ساوه بعنوان یکی از قدیمی ترین شعب جمعیت شناخته میشود که دارای ظرفیت های مختلفی در بحث ارائه خدمت است .

محمد نصیری افزود : جمعیت شهرستان مشکلاتی را در حوزه املاک دارد که در حال حاضر نیز دعوای حقوقی در این خصوص در جریان است که تلاش میشود بصورت ویژه به این موضوع رسیدگی شود .

وی با اشاره به ظرفیت های موجود در جمعیت شهرستان ساوه افزود : بنابر تکلیف قانونی هلال احمر و سایر دستگاه ها , این جمعیت باید با بهره برداری از املاک خود اقدام به درآمد زایی کرده و در آمد حاصل را در مسیر ارائه خدمت استفاده کند لذا تلاش میشود با ارائه مجوزهایی از این ظرفیت به بهترین نحو بهره برد .

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تصریح کرد : بهره برداری از این ظرفیت ها جزء برنامه هایی است که در هفته آینده در کمیسیون سازمان در تهران مطرح و بررسی میشود و امید است مجوزهای لازم برای بهره برداری از این امتیازات صادر شود .

وی در ادامه از صدور مجوز واردات خودروهای امدادی جمعیت هلال احمر با تعرفه گمرکی صفر و تامین اعتبار خرید این خودروها بعنوان دو اتفاق خوب در این دولت برای جمعیت هلال احمر یاد کرد و افزود : از محل تهیه این خودروها سهمیه خوبی برای استان در نظر گرفته شده که با توجه به موقعیت و ویژگی هایی که جمعیت شهرستان دارد اتفاقات خوبی برای این شهرستان در زمینه خودروهای امدادی رخ خواهد داد .

نصیری همچنین به اختصاص ۷۵۰ میلیون تومان اعتبار به استان مرکزی برای تهیه سبد غذایی برای بیماران متاثر از کرونا اشاره داشت و افزود : با این اعتبار بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ سبد تهیه میشود که بیش از ۲۵۰ عدد از این میزان به شهرستان ساوه اختصاص خواهد یافت .

وی در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص راهکاری برای مدیریت مجموعه ۱۴ هکتاری هلال احمر ساوه گفت : مهم ترین اولویت این است که از محل درآمدهایی که جمعیت شهرستان دارد امور خود را انجام و هزینه کند بنابراین نگهداشت و توسعه مجموعه از محل درامد ها باید در اولویت باشد .

رئیس جمعیت هلال احمر ساوه نیز در این نشست از تلاش های این مدیریت برای ایجاد یک مجتمع چند منظوره تجاری , امدادی , اموزشی و درمانی در مرکز شهر خبر داد و گفت : در صورت صدور مجوز از سازمان هلال احمر کشور امکان بهره برداری از این مجتمع فراهم خواهد شد و با ساخت این مجتمع و افزایش درآمدها , امکان توسعه هرچه سریعتر برای جمعیت هلال احمر ویژه ساوه فراهم خواهد شد .

سید لقمان حسینی همچنین تعیین تکلیف حوزه املاک هلال احمر ساوه , نبود انبار استاندارد در این شهرستان , مشکلاتی در خصوص نگهداری مجموعه ۱۴ هکتاری و لزوم ترمیم و بازسازی بخش هایی از مجموعه آموزشی , ورزشی و اداری این جمعیت را از مهم ترین مشکلات و دغدغه های جمعیت هلال احمر ساوه عنوان کرد .

در پایان رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به همراه سایر مسئولین هلال احمر از بخش های مختلف مجموعه هلال احمر شهرستان ساوه بازدید بعمل آورده و از نزدیک در جریان مشکلات و کاستی های این مرکز قرار گرفتند

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی