دستگيري ۱۱ نفر از اراذل و اوباش در ساوه / سارق اماكن خصوصي در ساوه دستگير شد | ساوه نار پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱۱۳:۳۱:۲۰
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۰ بهمن - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

سرهنگ “علي اکبر عيسي آبادي ” گفت: در ادامه طرح هاي امنيت بخش پليس و در پيگيري گزارش هاي مردمي به مركز فوريت هاي پليس ۱۱۰ و با توجه به اعلام پيام هاي مردمي در خصوص ايجاد مزاحمت تعدادي اراذل و اوباش در حوزه ماموريتي كلانتري ۱۱ و بخش نوبران اين موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس قرار گرفت.

وي ادامه داد: در اين راستا در عمليات هاي اخير پليس شهرستان، تعداد ۱۱ نفر از افرادي که با اقدامات خود ضمن خدشه دار کردن امنيت عمومي و موجب نارضايتي شهروندان شده بوند توسط ماموران انتظامي شهرستان شناسايي و در اقدام هاي ضربتي دستگير و براي برخورد قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند.

سرهنگ عيسي آبادي با تاكيد بر استمرار اجراي اين گونه طرح‌ها براي ارتقاء امنيت در سطح شهرستان گفت: پليس به هيچ وجه به مخلان نظم و امنيت، اجازه فعاليت و قدرت‌نمايي نخواهد داد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود از دستگیری سارق اماکن خصوصی در این شهر خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی طی هفته گذشته در اين شهرستان، موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت.

رئیس پلیس ساوه با اشاره به دستگیری سارق درعملیات پلیس شهرستان ساوه تصریح کرد: فرد دستگير شده به ۶ فقره سرقت از اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کرد.

سرهنگ ” عیسی آبادی” در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست هر گونه تردد مشکوک افراد فرصت طلب را به مرکز فوریتهای ۱۱۰ اطلاع دهند تا پلیس در اسرع وقت نسبت به جمع آوری این افراد اقدام کند.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در پايان از مردم خواست، در صورت اطلاع از فعاليت اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنيت عمومي، مراتب را از طريق سامانه ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی