کلاهبرداری تحت پوشش کارت امداد خودرو / ۷۵ کارت جعلی امداد خودرو کشف شد | ساوه نار جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳۰۱:۰۸:۰۹
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳۱ فروردین - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ “علی اکبر عیسی آبادی” فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در این باره گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان در انجام تحقیقاتی از تماس های مشکوک فردی با شهروندان تحت عنوان نماینده یکی از شرکت های خودروساز و برنده شدن آنان برای دریافت کارت امداد خودرو مطلع شدند.

وی افزود: بلافاصله تیمی تخصصی از کارآگاهان پلیس بررسی موضوع را آغاز کردند و مشخص شد بعد از این که با شهروندان تحت این عنوان و طرح برنده شدن آنها برای دریافت کارت امداد خودرو تماس حاصل می شود، فردی به درب منزل فرد قربانی مراجعه کرده و با ارائه کارتی جعلی و فاقد اعتبار به آنان، مبلغ ۳۸۹ هزار تومان از آنان دریافت می کند.

این مقام انتظامی ادامه داد: بلافاصله کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شهرستان بررسی هایی تخصصی را در این خصوص آغاز کردند و موفق شدند متهم پرونده را در حال تردد در یکی از خیابان های شهرستان شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه تصریح کرد: در بازرسی از خودروی این فرد تعداد ۷۵ عدد کارت جعلی امداد خودرو و یک دستگاه کارت خوان کشف شد.

سرهنگ عیسی بیان داشت: تا کنون دو نفر از افرادی که در سطح شهرستان به این روش مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند شناسایی شده و تحقیقات تکمیلی پلیس در این پرونده همچنان ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: افرادی که به این روش مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، برای پیگیری می توانند با پلیس آگاهی شهرستان در تماس باشند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی