کشف ۴ کیلو و ۷۰۰ گرم هروئین و شیشه در عملیات دستگیری ۲ توزیع کننده مواد مخدر در ساوه | ساوه نار چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱۰۴:۱۳:۲۰
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ” حسین شمسایی فرد”در این باره گفت: در ادامه روند مبارزه با معضل مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان در تحقیقاتی از تردد یک دستگاه خودروی کامیون حامل مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان ساوه با خبر شدند.

وی افزود: بلافاصله با همكاري ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان، عمليات شناسايي و دستگيري اين افراد آغاز شد و سرانجام در يك برنامه ريزي انجام شده، خودروي مورد نظر شناسايي، متوقف و هر دو سرنشين آن دستگير شدند.

اين مقام انتظامي اظهار داشت: در بازرسي دقيق انجام شده از اين خودرو مقدار ۴ كيلوگرم هروئين و ۷۰۰ گرم شيشه كه به شكل ماهرانه اي در داخل خودرو جاساز شده بود، كشف شد.

سرهنگ شمسايي فرد با بیان اینکه افراد دستگیر شده با تکمیل تحقیقات پلیس به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: طرح برخورد با فروشندگان مواد مخدر با قاطعیت ادامه دارد و شهروندان هرگونه اخبار پيرامون خريد ، فروش ، انتقال و توزيع مواد مخدر را مي توانند از طريق سامانه تلفني ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی