سارقان؛ ساعتي بعد از سرقت خودرو دستگير شدند | ساوه نار چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱۰۳:۲۸:۲۲
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ “علی اکبر عیسی آبادی”در اين باره بیان داشت: روز گذشته، گزارشي از سرقت يك دستگاه خودروي پرايد در يكي از محله هاي شهرستان به مركز فوريت هاي پليس ۱۱۰ اعلام و بلافاصله برنامه ريزي عملياتي لازم براي دستگيري سارقان آغاز شد.

وي اضافه كرد: در تمهيدات عملياتي پليس، سرانجام سارقان كه دو نفر بودند، در حال تردد در يكي از محورهاي خروجي شهرستان شناسايي و در يك عمليات تعقيب و گريز دستگير شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه ادامه داد: افراد دستگير شده در بازجویی های مقدماتي انجام شده، به ۷ فقره سرقت محتويات خودرو در استان همدان اعتراف كرده اند و تحقيقات تكميلي از آنان همچنان ادامه دارد.

این مقام انتظامی در پايان با بيان ارجاع پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی، از عموم شهروندان خواست تا در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشكوك مراتب را به اسرع وقت به مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ اطلاع دهند و حتما نسبت به استفاده از تجهيزات بازدارنده از سرقت اهتمام داشته باشند.

توقيف موتورسيكلت قاچاق ۲ میلیاردی در ساوه

سرهنگ”علي اكبر عيسي آبادي” در این باره گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان، در تحقيقاتي از نگهداري يك دستگاه موتورسيكلت سنگين قاچاق در انبار فردی در سطح یکی از شهرک های صنعتی این شهرستان آگاه شده و بلافاصله اقدامات لازم را دراین زمینه آغاز کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: پس از تکمیل تحقيقات پليس و هماهنگي با دستگاه قضائی، در بازرسی از انبار مذکور یک دستگاه موتورسيكلت سنگين قاچاق کشف و توقيف شد.

وی خاطر نشان کرد: ارزش تقریبی موتور سیکلت قاچاق کشف شده از سوی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی، ۲میلیارد ريال ارزیابی شد.

سرهنگ عیسی آبادی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده مقدماتی برای مالك این موتورسيكلت قاچاق و معرفی او به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی افزود: پلیس همواره طرح های مختلف عملياتي توقیف موتورسیکلت های قاچاق، غیر مجاز، متخلف و مزاحم را در سطح جامعه در دستور کار خود قرار داده و همانند گذشته از تمام ظرفیت های موجود خود برای ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان بهره خواهد برد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی