تحریف آرمان‌ انقلاب خطری جدی برای نظام و انقلاب است | ساوه نار پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳۲۳:۳۶:۰۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۰ فروردین - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در سخنرانی پایانی راهپیمایی خودرویی و موتوری به مناسب سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مصلی امام علی (ع) گفت: خدا را شاکریم که چنین ملت رشیدی به ما داده است که همواره پای نظام و انقلاب بوده و هستند.

وی افزود: شاید به واسطه بیماری شکل راهپیمایی عوض شده اما اصلا انقلاب فراموش نشده و حضور مردم در صحنه بیانگر همین امر است. 

امام جمعه ساوه به چرایی برپایی راهپیمایی بیست و دو بهمن حتی در این شرایط کرونایی اشاره کرد و گفت: هدف اول جشن انقلاب است و می‌خواهیم بگوییم که ملت ما از انقلاب خسته نشده و پشیمان نیستیم و افتخار می‌کنیم که در مسیر امام و ادامه دهنده راه شهدا هستیم.

حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: حضور در این راهپیمایی تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل و شهدای والا مقام است و حضور ما انقلاب و کشورمان را در مقابل خطراتی که آن را تهدید می‌کند دچار مصونیت خواهد کرد. 

وی فراموش کردن آرمان‌ها و تحریف آرمان‌ها را خطری جدی برای نظام و انقلاب دانست و بیان کرد: برخی خیلی راحت دروغ می‌گویند و آدرس غلط می‌دهند اما حضور ما در راهپیمایی علاوه بر تجدید پیمان، تذکری است در خصوص اهداف و آرمان‌های انقلاب چراکه برخی اهداف انقلاب را دگرگون جلوه می‌دهند.

سخنران راهپیمایی بیست و دو بهمن ساوه مانور قدرت را از دیگر اهداف این راهپیمایی دانست و تصریح کرد: این حضور قدرت مردمی نظام اسلامی ما را به رخ دوست و دشمن می‌کشد و نشان می‌دهد که این مردم هستند که با تحقق آرمان‌ها پای نظام خود ایستاده‌اند.

حسینی در بخش دیگری از صحبت‌های به دستاوردهای انقلاب اشاره کرد و گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب حاکمیت دین خدا بود و در عصری که می‌گفتند دین منزوی است و پیامی ندارد امام خمینی (ره) حاکمیت دین را رقم زد. 

وی افزود: دومین دستاورد انقلاب استقلال است که باعث حاکمیت مردم بر سرنوشتان شده و مردم می‌توانند مسئولان خودشان را انتخاب کنند، دستاوردی که در بسیاری از کشورهای قدرتمند به لحاظ سیاسی هم دیده نمی‌شود و آنها را به آمریکا وابسطه کرده است. 

امام جمعه ساوه آزادی و نفی استبداد را دیگر دستاورد مهم نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: مسئولان ما باید سنجیده سخن بگویند و پیام سازش و تسلیم به دشمن ندهند، این حضور پیام ایستادگی و مقاومت و خسته نشدن است اما برخی به دشمنان قسم خورده ما لبخند می‌زنند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به اتمام حجت رهبر انقلاب در خصوص بازگشت ایران به تعهدات برجامی در صورت بازگشت آمریکا به برجام و رفع تمامی تحریم‌ ها بصورت عملی افزود: هیچ مسئولی حق ندارد غیر از این بگوید و عمل کند، ما در برجام باید فقط بر این اساس سخن بگوییم.

وی با تاکید بر اینکه ایران به دنبال قدرت پاک است افزود: ما دنبال سلاح هسته و کشتار جمعی نیستیم اما این از ترس آمریکا نیست بله دین ما اجازه تولید سلاح کشتار جمعی نمی‌دهد لذا دنبال آن نبوده و نیستیم اما برای دفاع از ملت خود همواره به دنبال کسب قدرت نظامی بوده و هستیم.

امام جمعه ساوه انقلاب ما را مردمی و زنده ماندن آن را بخاطر ایستادگی مردم دانست و بیان کرد: گاهی برخی مسئولین به نام مردم شعار می‌دهند اما در عمل برعکس عمل می‌کنند اما باید بدانیم و بگوییم که برخی مشکلات مثل وضعیت اقتصادی ناشی از تحریم نیست بلکه بخش بزرگی از آن در داخل است که باید با تدبیر و درایت و بهره مندی از رهنمودهای مقام معظم رهبری از آن عبور کنیم.

گفتنی است راهپیمایی خودرویی و موتوری امروز در شهر ساوه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان، دستگاه‌ها و مردم و مسئولین از میدان امام آغاز و در مصلی امام علی (ع) پایان یافت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی