زندان پایان راه شرور متواری | ساوه نار شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳۲۳:۲۵:۴۱
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ “علی اکبر عیسی آبادی” در این باره گفت:‌ در پیگیری دستگیری اعضای یک باند توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان که منجر به کشف حدود ۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر شد، سرنخ هایی از دست داشتن یک شرور متواری در این پرونده به دست آمد.

وی اضافه کرد: در تکمیل تحقیقات پلیس و در استعلام انجام شده مشخص شد این عامل اصلی توزیع مواد مخدر فردی است که به دلیل شرارت ها و مزاحمت های مختلف برای شهروندان، تحت تعقیب قضایی است.

این مقام انتظامی افزود: تحقیقات برای دستگیری فرد مورد نظر که پیوسته محل اختفایش را تغییر می داد از سوی پلیس شهرستان ساوه ادامه داشت تا اینکه با رصد و اشراف اطلاعاتی پلیس، سرانجام مخفیگاه این فرد شرور در شهر “آوه” شهرستان ساوه شناسایی و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

وی اظهار داشت: این شرور با ۶ فقره سابقه درگیری و شرارت و ایجاد مزاحمت برای شهروندان، پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی و باصدور قرار قانونی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه خاطر نشان کرد: دستگیری این فرد شرور که دارای سوابق متعدد شرارت، چاقو کشی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان در پرونده خود بود، موجب شادمانی و قدردانی شهروندان از عملکرد پلیس شد.

سرهنگ عیسی آبادی در پایان با تأکید بر برخورد قاطع پلیس با برهم زنندگان نظم وامنیت جامعه از مردم خواست تا هرگونه قدرت نمایی و آزار و اذیت اراذل و اوباش در سطح جامعه را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کوتاه ترین زمان ممکن با مجرمان و هنجار شکنان برخود قانونی صورت پذیرد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی