طرح ظفر ۴ و ۵ در ساوه و زرنديه اجرا شد | ساوه نار چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱۱۷:۰۱:۵۳
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ “يوسف سپهوند” در بيان جزئيات اين خبر بيان داشت:‌ بازخوردگيري مستمر از نقطه نظرات شهروندان در ارتقاء‌ امنيت اجتماعي و احصاء‌كارشناسي جرايم از جمله رويكردهايي بوده است كه در دستور كار پليس استان قرار دارد و به دنبال آن طرح هاي ظفر در سطح استان نيز با توجه به داده هاي به دست آمده از پيمايش هاي ميداني و علمي پليس اجرايي مي شود.

وي اضافه كرد:‌ طرح هاي ظفر ۴ و ۵ نيز با توجه به بررسي هاي كارشناسي انجام شده در ۱۶ نقطه در شهرستان هاي ساوه و زرنديه به مدت سه روز به مرحله اجرا گذاشته شد كه در نتيجه اين طرح ها در مجموع تعداد ۱۳۱ نفر به دليل ارتكاب جرايم مختلف دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.

جانشين فرمانده انتظامي استان مركزي برخورد با سارقان را يكي از مهم ترين اولويت هاي عملياتي پليس در اجراي طرح ظفر خواند و گفت:‌ در نتيجه اجراي اين دو طرح كه به صورت همزمان اجرايي شد،‌ تعداد ۳۷ نفر سارق دستگير شدند و ۵۳ فقره انواع سرقت از آنان كشف شد.

وي تصريح كرد: برخورد با قاچاق كالاي قاچاق نيز به عنوان يكي از سرفصل هاي ماموريتي تعيين شده در اجراي اين طرح به صورت ويژه در دستور كار قرار داشت و ۴۳ ميليارد و ۲۲۰ ميليون ريال انواع كالاي قاچاق در اجراي طرح هاي ظفر ۴ و ۵ در اين شهرستان ها كشف شد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: در برخورد با معضل مواد مخدر نيز تعداد ۴۷ نفر ‌خرده فروش و معتاد متجاهر دستگير شدند و در حدود ۴ كيلوگرم انواع مواد مخدر از آنان كشف شد.

سرهنگ سپهوند ادامه داد: در اجراي اين طرح و با تاكيد بر ارتقاء‌امنيت ترافيكي نيز تعداد ۶۹ دستگاه خودرو و موتورسيكلت متخلف به پاركينگ انتقال و بيش از پنج هزار دستگاه وسيله نقليه متخلف نيز اعمال قانون شدند.

جانشين فرمانده انتظامي استان مركزي خاطر نشان كرد:‌ در اجراي احكام جلب نيز تعداد ۲۱ نفر نيز در اين مرحله از اجراي طرح هاي ظفر در اين دو شهرستان دستگير شدند و به مراجع قضائي معرفي شدند.

اين مقام انتظامي در پايان با تاكيد بر استمرار طرح هاي ظفر در سطح استان خاطر نشان كرد:‌ تلفن ۱۱۰ در كليه ساعات شبانه روز آماده پاسخگويي و ارائه خدمات به شهروندان است و عمومي مردم نيز مي توانند از طريق سامانه تلفني ۱۹۷ هر گونه نقطه نظر، پيشنهاد،‌شكايت و پيام تقدير مردمي را به مسئولان پليس منعكس كنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی