پایان کار دستگاههای خدمات رسان در پیاده راه امام (ره) | ساوه نار چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳۱۸:۵۸:۰۶
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سید مهدی حسینی شهردار ساوه، ضمن ابراز نارضایتی از طولانی شدن مدت زمان اجرای پروژه پیاده راه امام (ره)، بیان داشت: اینجانب صمیمانه از بزرگواری و سعه صدر تک تک شهروندان به ویژه کسبه محترم به دلیل شرایط موجود این پروژه قدردانی و عذرخواهی می کنم.

وی ادامه داد: عدم برخی هماهنگی و تعامل های لازم بین دستگاه های خدمات رسان در ابتدای شروع این پروژه جهت اجرای شبکه فاضلاب، گاز، مخابرات و آب شیرین و برق موجب طولانی شدن انجام این اقدامات زیرساختی شد و هم اینک شهرداری آماده است تا با تلاش جهادی و شبانه روزی و در کمترین زمان ممکن طی ۴۵ روز آینده این پروژه را تکمیل و تقدیم مردم نماید.

حسینی، زمان بندی برای اجرا و بهره برداری از طرحهای عمرانی در شهرداری را عامل مهمی در صرفه جویی هزینه ها و رضایتمندی مردم دانست و تصریح کرد: توجه به این مهم برای نهادی خودگردان مانند شهرداری امری حیاتی است.

وی تصریح کرد: اولویت اول مدیریت شهری ساوه در دوره پنجم، توسعه زیرساخت‌های شهری برای پیشگیری از بروز هر گونه مشکل برای آینده شهر و شهروندان تا چندین سال آینده بوده است و در اجرای پروژه ها هدف آن بوده که مشکلات بطور اساسی حل شود.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه مدیریت شهری در بسیاری از شهرهای بزرگ به سمت توسعه حمل و نقل عمومی و پیاده محوری به ویژه در مرکز شهر حرکت کرده است اجرای پیاده راه در گذشته اقدامی خوب بوده اما بیشتر ویترینی و بدون توجه به زیرساخت ها اجرا شد که با انجام این اقدامات زیرساختی اخیر علاوه بر جمع آوری تیر های برق تا چندین سال آینده این محور از نیاز به هر گونه حفاری در امان خواهد بود.

شهردار ساوه افزود: حتما شهروندان به خاطر دارند که در سالهای گذشته با هر بارش اندکی در این محدوده آب داخل مغازه‌ها و خانه ها می‌شد اما با اجرای کانال هدایت آب های سطحی سرپوشیده در پیاده راه دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود که این نیز یکی از اقدامات زیرساختی صورت گرفته در پیاده راه امام (ره) بوده است.

وی یادآور شد: طی چهارسال گذشته در راستای رفاه حال شهروندان و توسعه دامنه خدمات رسانی به مردم شریف ساوه، پروژه های مهمی به لحاظ عمرانی و خدماتی مانند احداث کمربندی ها، نوسازی مبلمان شهر، شهرک صنوف مزاحم و زیباسازی مبلمان شهری در شهر انجام پذیرفته یا در دست انجام می باشد و نباید طولانی شدن پروژه پیاده راه که هنوز شهرداری در آن ورود پیدا نکرده، زحمات سخت سالهای گذشته را تحت الشعاع قرار دهد.

حسینی افزود : ساوه شهر بزرگ و پر جاذبه ای است و با دارا بودن مردمانی فهیم و فرهیخته لایق ارائه بهترین خدمات می باشد و همین تفاوت ها باعث می شود که شهرداری با تمام توان در جهت ایجاد شور و نشاط عمومی در سطح شهر بیشتر تلاش نماید.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی