تطهیر خاندان پهلوی از پروژه های دشمن است | ساوه نار دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳۱۳:۲۸:۴۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , حجت الاسلام جعفر رحیمی در خطبه های امروز نماز جمعه ساوه با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن با محوریت جنگ شناختی گفت: یکی از محورهای این جنگ‌ از سوی دشمن ، پروژه تطهیر پهلوی و تحریف اتفاقات غمبار و مشکلات آن دوران خفت بار است .

وی افزود : پس از تقویت روز افزون نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه ، سیاست تطهیر پهلوی برای زدودن دستاوردهای انقلاب اسلامی و کمرنگ کردن نفوذ آن در سطح منطقه در دستور کار جبهه داخلی و خارجی دشمن قرار گرفته است .

خطیب جمعه ساوه اضافه کرد :پیشروی این سیاست به گونه ای بوده که مقابله با آن به ضرورتی آشکار برای جبهه انقلاب اسلامی تبدیل شده است و رهبر انقلاب نیز بارها نسبت به این تهدیدات فرهنگی و تاریخی هشدار داده اند و باید در این خصوص مراقب بود .

وی اصلی ترین بازیگران پروژه تطهیر پهلوی را سلطنت طلب ها و بهایی های داخلی و خارجی دانست و گفت : چینن افرادی که پس از انقلاب دست خود را از مواهبی که در عصر پهلوی داشتند کوتاه می‌بینند اصلی ترین نقش آفرین این پروژه هستند و از سوی دیگر برخی روشنفکران که معمولا با صدای بلند مانع شنیدن صدای دیگران میشوند در این مسیر قدم گذاشته اند .

حجت الاسلام رحیمی گفت : در کنار این گروه های اصلی جریان تحریف ، بعضاً افرادی از عموم جامعه شامل ناراضیان از وضعیت اقتصادی ، کسانی که مشکلات شخصی دارند و افرادی که از برخی وقایع دچار گلایه هستند عمدتا تحت تاثیر موج تبلیغات رسانه های تطهیر کننده پهلوی ، به صورت پراکنده در شبکه های اجتماعی به بازنشر محتواهای جذاب اما کم عمق در راستای تطهیر پهلوی اقدام میکنند.

امام جمعه ساوه در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به آغاز پیش ثبت نام نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت : مسئولین انسان نسبت به سرنوشت خود و جامعه ، از ارزش های مسلم دین مبین اسلام است و به همین خاطر انتخاب افرادی که تعهد و تخصص دارند ، دلسوز جامعه و انقلاب هستند و به معنای واقعی کلمه آماده نوکری مردم هستند باید در صحنه حضور پیدا کنند .

وی تصریح کرد : کسانی که ویژگی های لازم برای خدمت به مردم و انقلاب را دارند و از مدارک کافی برخوردار هستند ، حتما برای حضور در صحنه ثبت نام کنند اما کسانی که بین خود و خدای خود این ویژگی ها را ندارند بیهوده احساس وظیفه نکنند .

امام جمعه ساوه خاطرنشان کرد :نهاد نماز جمعه و شخص امام جمعه از هیچ کاندیدی حمایت نمی‌کند و بر علیه کسی هم نخواهد بود اما از عموم مردم درخواست عاجزانه داریم برای تعیین سرنوشت کشورشان بصورت حداکثری در انتخابات حضور پیدا کنند .

وی همچنین با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با کارکنان و خانواده های ناوگروه ۸۶ ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این دریا نوردان سرافراز دل رهبر عزیز انقلاب را شاد کردند و برای امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران بیش از ۸ ماه را بر روی دریا گذراندند و باعث سرافرازی و افتخار همه ایرانیان شدند .

امام جمعه ساوه اضافه کرد : همت بلند ، اراده راسخ ، اعتماد به نفس ، قدرت طراحی ، دانش پیشرفته نظامی ، مدیریت کار آمد ، شجاعت و استقامت در مقابل سختی ها هشت ویژگی مهم این دریا دلان بود و وجهه بین المللی ایران را بار دیگر ارتقا دادند و نشان دادند توان نظامی ایران بسیار بازدارنده است

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی