تاکید معاون شهردار ساوه بر لزوم هماهنگی جهت ساماندهی دستفروشان در روزهای پایانی سال | ساوه نار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰۰۳:۴۹:۱۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , محسن مددی در جلسه ساماندهی دستفروشان بازار در روزهای پایانی سال که با حضور رئیس شورای اسلامی شهر، اعضای اتاق اصناف شهرستان، نمایندگان فرمانداری، نیروی انتظامی، سازمان تعزیرات حکومتی و اجرائیات شهرداری ساوه برگزار شد، گفت: همه ساله شهرداری با همکاری اتاق اصناف و دیگر دستگاهها بازار شب عید را برگزار می نماید و امسال نیز تلاش می کنیم تا مثل سالهای گذشته با همفکری و بررسی جوانب امر، بستر لازم را برای ایجاد بازارشب عید خوب برای مردم فراهم سازیم.

وی ادامه داد: اعتقاد راسخ داریم که همکاری شهرداری و اتاق اصناف برای بهبود توسعه شهری بسیار حائز اهمیت است و هرچه رونق اقتصادی در بازار بیشتر و بهتر باشد شهرداری و مردم شهر نفع خواهند برد لذا نگاه و تلاش ما باید به ستمی برود تا بازار بیشتر نفع ببرد چون نفع بازار باعث توسعه بیشتر شهر خواهد شد.

مددی تصریح کرد: گاها در روزهای پایانی سال برخی از دستفروشان با ایجاد سد معبر و راهبندان درپیاده رو‌ها موجب مزاحمت برای شهروندان شده و آسایش آنان را سلب می‌کنند، که این موضوع باعث گلایه شهروندان می‌شود لذا شهرداری با حفظ کرامت انسانی و هدف ایجاد آرامش شهروندان اقدام به ساماندهی دستفروشان می‌کند.

وی اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسات، حذف و برخورد با دستفروشان نیست بلکه ساماندهی آنان و هدایت آنها به سمت بازارهای روز مدنظر است و امیدواریم با اقدامات سنجیده ، شاهد رفع مشکل سدمعبر در معابر در محدوده بازار و مرکز شهر در روزهای پایانی سال باشیم.

معاونت خدمات شهری شهرداری ساوه افزود: همچنین برای وانت بارهای ثابت و سیار تاکنون ۴ منطقه در نقاط مختلف شهر پیش بینی شده که وانت بارها نیز به این اماکن هدایت خواهند شد.

احمد حاج امینی رئیس شورای اسلامی شهر ساوه نیز در این جلسه گفت: با توجه به وضعیت دشوار اقتصادی کشور با تدابیری اندیشده شود تا هم مردم بتوانند کالاهای مورد نیاز شب عید را به آسانی خریداری کنند و دست فروشان نیز به مکان های مدنظر هدایت شوند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی