راز قتل زن ساوجی با دستگيری همسرش فاش شد | ساوه نار دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱۰۴:۳۶:۰۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ”علي اكبر عيسي آبادي”فرماندهي انتظامي شهرستان ساوه در اين باره گفت: در روزهاي پاياني آذرماه امسال گزارشي از وقوع يك مورد خودكشي در منزلي مسكوني در يكي از محله هاي شهرستان به مركز فوريت هاي پليس ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله تيمي از كارآگاهان پليس شهرستان براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وي افزود: بررسي هاي مقدماتي صحنه اين مرگ، نشان از خودكشي خانمي ۲۹ ساله را داشت كه با توجه به ظن كارآگاهان پليس، تحقيقاتي تخصصي براي بررسي موضوع آغاز شد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: در مراحل اقدامات كارشناسي پليس مشخص شد كه اين فرد به قتل رسيده است و با آغاز بازجويي از بستگان اين فرد، ظن كارآگاهان به همسر اين فرد كه در زندان به سر مي برد، بيشتر شد.

سرهنگ عيسي آبادي ادامه داد: با تكميل تحقيقات اسناد و مدارك لازم از ارتكاب قتل توسط همسر مقتول به دست آمد و با هماهنگي مرجع قضائي اين فرد دستگير شد.

وي خاطر نشان كرد: در بازجويي هاي انجام شده، فرد دستگير شده به ارتكاب قتل همسرش در دوران مرخصي از زندان به علت برخي اختلافات خانوادگي اعتراف كرد كه در اين خصوص پرونده اي تشكيل و براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي ارسال شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی