توقيف ۴ دستگاه خودرو سواري حامل ۳ ميليارد و ۳۷۰ ميليون ريال كالاي قاچاق در ساوه | ساوه نار دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱۰۵:۵۳:۳۸
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ “يوسف سپهوند” در اين باره گفت: در ماه هاي اخير قاچاقچيان براي کاهش هزينه قاچاق، ريسک کمتر و تسريع در انتقال محموله ها با تغيير شيوه و شگرد به استفاده از خودروهاي سواري روي آورده و روزانه تعداد قابل توجهي از اينگونه خودروها با سرعت سرسام آور و بدون توجه به مقررات راهنمايي و رانندگي در از مبدأ محورهاي بنادر جنوبي به سمت استان هاي مركزي كشور در حال تردد هستند.

وي اضافه كرد: وضعيت موجود صرف نظر از موضوع قاچاق به دليل ايجاد مخاطرات احتمالي جاني و مالي ، باعث نارضايتي هموطنان و درخواست هاي مکرر مردم از ناجا براي برخورد با اين خودروها شده و مقابله جدي با خودروهاي شوتي در دستور كار پليس استان قرار گرفته است.

اين مقام انتظامي با اشاره به عمليات هاي اخير پليس در شهرستان ساوه در توقيف ۴ دستگاه خودروي شوتي در محورهاي مواصلاتي اين شهرستان اظهار داشت: دراين عمليات ها از ۳ خودرو مقدار ۶۵ طاقه پارچه و از خودروي ديگر مقادير قابل توجهي لوازم التحرير قاچاق كشف شد.

جانشين فرماندهي انتظامي استان مركزي با بيان تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا ادامه داد: در اين عمليات ها ۴ نفر دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی