متلاشي شدن باند سارقين خودرو و محتويات خودرو در ساوه/اعتراف به ۴۴ فقره سرقت | ساوه نار جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱۰۲:۴۲:۴۳
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار به نقل از پلیس , سردار”حسن مفخمي شهرستاني” در اين باره گفت: در چند ماه گذشته در پي اعلام گزارش هايي از سرقت خودرو و محتويات خودرو در سطح شهرستان ساوه، بررسي تخصصي موضوع در دستور كار كارآگاهان پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.

وي اضافه كرد: در مراحل تحقيقات انجام شده، مشخص شد كه سارقان در بسياري از موارد با سرقت خودروهاي مدل پائين و خودروهايي كه از لحاظ امنيتي داراي ايمني كمتري هستند، وسايل و تجهيزات آنها را باز كرده و در محدوده اي دورتر از محل سرقت رها مي كنند.

اين مقام ارشد انتظامي در استان مركزي اضافه كرد: سرانجام در تكميل تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس، سرنخ هايي از يك باند حرفه اي ۵ نفره سرقت به دست آمد و با هماهنگي هاي انجام شده با مرجع قضائي، دستگيري آنان در دستور كار پليس قرار گرفت.

سردار مفخمي شهرستاني تصريح كرد: در يك عمليات غافلگيرانه هر ۵ نفر اعضاي اين باند دستگير و براي تكميل تحقيقات به يگان انتظامي انتقال شدند.

وي ادامه داد: در انجام بازجويي هاي پليس و با توجه به اسناد و مداركي كه در روند تحقيقات كارآگاهان پليس به دست آمد، اعضاي اين باند به سرقت ۱۰ دستگاه خودرو و ۳۳ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف كردند.

فرمانده انتظامي استان مركزي با بيان اينكه اعضاي اين باند با صدرو قرار مناسب تحويل زندان شدند، گفت: بي توجهي به توصيه ها و هشدارهاي مكرر پليس و عدم استفاده از وسايل حداقلي در پيشگيري از سرقت، مهم ترين زمينه بسترساز وقوع اين گونه جرايم است.

سردار مفخمي شهرستاني همچنين از تمامي شهروندان درخواست كرد كه در صورت رويت هر گونه موارد مشكوك، موضوع را براي بررسي از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس گزارش كنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی