کشف زمين خواري یک هزار ميليارد ريالي در ساوه | ساوه نار جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱۰۲:۴۵:۵۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سردار “حسن مفخمی شهرستانی” در این باره گفت: در تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با جرائم اقتصادي، ماموران اداره مبارزه با جرايم اقتصادي پليس آگاهي شهرستان “ساوه” در انجام تحقیقاتی از تخلفات کارمندان یکی از ادارات دولتی در تغییر کاربری اراضی شهری مطلع شدند.

وی گفت: با هماهنگي انجام شده با مرجع قضائی، تحقيقات تخصصی در اين خصوص آغاز و مشخص شد فردی با تباني ۳ نفر از کارمندان يکي از ادارات دولتي، زمین های کشاورزی و باغات را به صورت غیرقانونی و بدون پرداخت حق و حقوق، تفکیک و تغییر کاربری داده است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به شناسايي تعداد ۶ پلاک ثبتي به متراژ ۶۸ هزار و ۳۷ مترمربع طی مراحل کارشناسی انجام شده تصريح کرد: کليه این اراضی، دارای سند مالکيت با کاربري اراضي باغات و مزروعي بوده اند که با تخلف انجام شد به صورت غيرقانوني به قطعات مسکوني تفکيک و برای تعدادي از قطعات نيز پروانه ساخت صادر شده بود.

وي گفت: در تکمیل تحقیقات پلیس، ۳ کارمند متخلف و مالک این اراضی شناسايي و دستگیر شدند و با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده، به عمل مجرمانه خود اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به ارزش یک هزار میلیارد ریالی این اراضی در ارزیابی های کارشناسی انجام شده، گفت: افراد دستگیر شده در این عملیات، با تکمیل تحقیقات پلیس برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در خاتمه از شهروندان خواست که در صورت اطلاع از تصرف اراضي ملي توسط افراد سودجو، موضوع را برای اقدام قانوني از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی