کشف زمین خواری یک هزار میلیارد ریالی در ساوه | ساوه نار شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳۲۳:۰۷:۳۲
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سردار “حسن مفخمی شهرستانی” در این باره گفت: در تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با جرائم اقتصادی، ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی شهرستان “ساوه” در انجام تحقیقاتی از تخلفات کارمندان یکی از ادارات دولتی در تغییر کاربری اراضی شهری مطلع شدند.

وی گفت: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی، تحقیقات تخصصی در این خصوص آغاز و مشخص شد فردی با تبانی ۳ نفر از کارمندان یکی از ادارات دولتی، زمین های کشاورزی و باغات را به صورت غیرقانونی و بدون پرداخت حق و حقوق، تفکیک و تغییر کاربری داده است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به شناسایی تعداد ۶ پلاک ثبتی به متراژ ۶۸ هزار و ۳۷ مترمربع طی مراحل کارشناسی انجام شده تصریح کرد: کلیه این اراضی، دارای سند مالکیت با کاربری اراضی باغات و مزروعی بوده اند که با تخلف انجام شد به صورت غیرقانونی به قطعات مسکونی تفکیک و برای تعدادی از قطعات نیز پروانه ساخت صادر شده بود.

وی گفت: در تکمیل تحقیقات پلیس، ۳ کارمند متخلف و مالک این اراضی شناسایی و دستگیر شدند و با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده، به عمل مجرمانه خود اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به ارزش یک هزار میلیارد ریالی این اراضی در ارزیابی های کارشناسی انجام شده، گفت: افراد دستگیر شده در این عملیات، با تکمیل تحقیقات پلیس برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در خاتمه از شهروندان خواست که در صورت اطلاع از تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو، موضوع را برای اقدام قانونی از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی