کاهش قیمت املاک تجاری با احداث شهرک صنوف مزاحم در ساوه | ساوه نار دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳۱۰:۰۸:۵۹
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , علی میرزایی عصر روز گذشته در نشستی با خبرنگاران گفت : خبرنگاری زمانی با اهمیت میشود که صدای مردم و حرف های افکار عمومی به درستی منتقل شود و با مطالبه گری از دستگاه مسئول به دنبال احقاق حق مردم روند.

وی افزود : با مطالبه گری و بیان نقاط ضعف است که مسئولان متوجه کمی و کاستی ها میشوند و بر پوشاندن نقاط ضعف خود تلاش میکنند.

فرماندار ساوه با تاکید بر اینکه نیازمندی و انتظارات همواره در سطح یک جامعه وجود خواهد داشت اضافه کرد : برای حل نیازمندی های مردم نباید از هیچ کوششی دریغ کرد ضمن اینکه توسعه یک شبه رخ نخواهد داد و آبادانی در یک منطقه به مرور و با تلاش روز افزون امکان پذیر خواهد شد.

میرزایی در ادامه به بیان بخشی از عملکرد دولت در شهرستان اشاره کرد و گفت : در حوزه بهداشت و درمان توجه ها بیشتر به بخش درمان رفته بود که خوشبختانه با پیگیری های فراوان مجوز و اعتبار ساخت بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی جدید صادر شد تا کمکی به زیرساخت های بهداشتی شهرستان ساوه باشد .

وی گفت : با ساخت این بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی که با امکانات مدرن و بروزی نیز تجهیز خواهد شد ظرفیت بهداشت و درمان ما ارتقا خواهد یافت و در کنار سایر بیمارستان ها امکان خدمت رسانی بیشتر در این حوزه به مردم فراهم میگردد .

میرزایی به پیگیری ها برای اعطای دو قطعه زمین برای ساخت مدارس خیر ساز نیز اشاره کرد و افزود : بیشتری مدارس خیر ساز استان در ساوه ساخته و افتتاح میشود و این یک افتخار برای شهرستان است که خیرانی نیک اندیش دارد . همچنین در حال برنامه ریزی برای بازسازی و آماده سازی مجدد اردوگاه دانش آموزی در روستای جوشقان که سالهاست متروکه شده است هستیم تا از ظرفیت های موجود به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

وی در ادامه به افزایش قیمت در حوزه مسکن و اماکن تجاری در ساوه اشاره ای داشت و گفت : با کسب مجوز احداث شهرک صنوف مزاحم در ساوه بعد از چندین سال در زمینی به مساحت حدودا ۵۰ هکتار , چند هزار مغازه به این منطقه منتقل خواهند شد که همین امر باعث کاهش محسوس قیمت اجاره و خرید و فروش ملک های تجاری در ساوه خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندار ساوه همچنین بر کم بودن سرانه فضای مطالعه در این شهرستان تاکید داشت و بر لزوم ایجاد یک کتابخانه مرکزی جهت بهره مندی اقشار مختلف تاکید کرد .

وی اشاره ای به اقدامات حوزه راه ها کرد و گفت : با افتتاح کنارگذر شهر ساوه که هم اکنون ۳ کیلومتر از آسفالت آن در حال انجام است و در صورت بوجود نیامدن مشکل خاص در سالجاری افتتاح خواهد شد مشکل ورود ماشین های سنگین به ساوه برای همیشه حل خواهد شد که این امر کمک شایانی به کاهش آلودگی و از بین رفتن زیرساخت های شهری خواهد کرد .

میرزایی افزود : پارک وسایل نقلیه سنگین در خیابان های شهر یکی از معضلات دیگر است که در حال حاضر با فراهم ساختن پارکینگی با ظرفیت ۲۰۰ خودروی کشنده که بزودی تا ۴۰۰ خودرو قابل ارتقا خواهد بود تلاش میشود با تجهیز آن و فراهم ساختن کلیه زیرساخت ها جلوی پارک کردن خودروهای سنگین در شهر گرفته شود

وی جابجایی ایستگاه هواشناسی ساوه را یکی از موضوعات مهم برای ساوه دانست و گفت : خوشبختانه مجوز جابجایی ایستگاه هواشناسی ساوه اخذ شده که با این جابجایی احتمالا امکان استفاده از تعرفه برق گرمسیری برای شهروندان ساوجی فراهم خواهد شد.

میرزایی آب را یکی دیگر از مشکلات اسامی مردم ساوه عنوان کرد و گفت : همچنان پیگیر انتقال آب از سد کوچری به ساوه هستیم تا بعد از سالها مردم ساوه از آب لوله کشی شیرین استفاده نمایند . ضمن اینکه امسال با مدیریت آب در سد ساوه هیچگونه مشکل کم آبی نداشتیم .

فرماندار ساوه در پاسخ به گلایه خبرنگاران در خصوص جلسات شورای شهر نیز گفت : طبق قانون مصوبات شورای شهر باید به اطلاع عموم برسد و مردم بدانند که چه تصمیماتی برای شهرشان گرفته میشود لذا شایسته است شورای شهر جایگاهی را در شورا به خبرنگاران اختصاص دهد چراکه این امر به نفع شهرداری و شورای شهر نیز خواهد بود .

گفتنی است در ادامه این نشست خبرنگاران به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداخته و در خصوص مسائل مختلف شهرستان با فرماندار ساوه تبادل نظر کردند

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی