پانزدهمین مرحله طرح ظفر در ساوه اجرا شد / ۳۰۵ نفر دستگير شدند | ساوه نار چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱۰۳:۵۹:۲۶
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ”علی اکبر عیسی آبادی” بيان داشت: طرح ظفر به عنوان يكي از مهم ترين برنامه هاي عملياتي و اثربخش پليس در پيگيري درخواست هاي مردمي از سال گذشته در دستور كار پليس قرار گرفته است.

وي اضافه كرد:در اين طرح هاي عملياتي با احصاء كارشناسي از مناطق جرم خيز، از توان عملياتي پليس در برخورد با جرايمي چون تهيه و توزيع مواد مخدر، سرقت،‌ قاچاق كالا، مزاحمان نواميس مردم و شرارت ها و ديگر جرايم استفاده شده و اين طرح هاي عملياتي در يك برنامه جامع و هدفمند در شهرستان هاي استان اجرایی مي شود.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه ادامه داد: پانزدهمین مرحله از اجراي طرح ظفر در اين شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد و در مدت یک هفته اجرای اين طرح،۳۰۵ نفر به دليل جرايم مختلف دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.

سرهنگ عیسی آبادی در ادامه از برخورد با سرقت به عنوان يكي از محورهاي عملياتي طرح ظفر ياد كرد و ادامه داد: در اجراي اين طرح تعداد ۷۵ نفر سارق دستگير و ۷۱ فقره انواع سرقت نيز از آنان كشف شد.

وي با اشاره به بازتاب عمليات پليس در برخورد با خرده فروشان مواد مخدر طی اجراي اين طرح گفت:‌ همچنين در اين مرحله مقدار ۷۲ نفر در ارتباط با جرايم مواد مخدر دستگير شدند و ۲۳ کیلو گرم انواع مواد مخدر نيز از آنان كشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به تشديد طرح هاي ارتقاء امنیت ترافيکي در اين بازه زماني ادامه داد: بخشي ديگر از اقدامات پليس در اجراي اين مرحله از اجراي طرح ظفر، توقيف ۶۸دستگاه وسیله نقلیه با هدف ارتقاء امنیت و انضباط ترافیکی در سطح شهرستان بود.

سرهنگ “عیسی آبادی” ادامه داد: طی این عملیات ها در حدود ۵ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق كشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در پایان به تداوم طرح عملیاتی پلیس در اجرای طرح های ظفر در سطح استان تاکید کرد و گفت: تلفن ۱۱۰ در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش ها و اطلاعات مردمی است و همچنین شهروندان می توانند از طریق سامانه تلفنی ۱۹۷ هر گونه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص عملکرد پلیس را به مسئولان انتظامی منعکس کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی