دستگيري زمين خواران ۴ ميليارد ريالي در ساوه | ساوه نار پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰۰۶:۱۷:۰۸
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

دو كارمند يكي از ادارات دولتي كه با همكاري دو نفر ديگر، قطعه زميني چهار ميليارد و ۲۰۰ ميليون ريالی از اراضي ملي را در شهرستان ساوه به صورت غيرقانوني تصرف و به فروش رسانده بودند، در تحقيقات پليس اين شهرستان شناسايي و دستگير شدند.

سرهنگ “پرويز اسدي” فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري ساوه نار در اين باره گفت:‌ در پي اعلام شكايت اداره مسكن و شهرسازي شهرستان در خصوص زمين خواري در يكي از منطقه هاي اين شهرستان، بررسي موضوع در دستور كار كارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادي پليس آگاهي قرار گرفت.

وي افزود:‌ در مراحل رسيدگي به پرونده، اسناد و مدارك لازم در خصوص ملي بودن اين اراضي محرز شد و شناسايي عاملان تصرف و فروش اراضي ملي با هماهنگي مرجع قضائي در دستور كار قرار گرفت و در مراحل تحقيقات تخصصي پليس، دو كارمند يكي از اداره هاي دولتي كه با همكاري دو نفر ديگر، اين قطعه زمين را كه در حدود چهار ميليارد و ۲۰۰ ميليون ريال ارزش داشت، تصرف كرده و به فروش رسانده بودند، شناسايي و دستگير شدند.

سرهنگ اسدي خاطر نشان كرد:‌ با تكميل تحقيقات پليس، متهمان دستگير شده به مرجع قضائي معرفي و با صدور قرار روانه زندان شدند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی