مروز مدیریت شهری نیازمند تلاش سخت و هوشمندانه است | ساوه نار یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰۰۴:۱۸:۴۰
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سید مهدی حسینی در جلسه هماهنگی پروژه های دهه فجر شهرداری ساوه و ارائه راهکارهای لازم جهت رفع موانع و تسریع در اجرای این پروژه ها که در دفتر معاون عمرانی برگزار شد، اظهار داشت: هم اینک با تلاش کارکنان حوزه عمران حجم بالایی از فعالیت‌ های عمرانی مهم در این شهر در حال انجام می باشد که این امر خوشحالی مردم را در پی داشته اشت.

وی ادامه داد: برخی اتفاقات مانند اجرای قانون تجمیع مالیات بر ارزش افزوده و رکود اقتصادی حاکم بر جامعه در دوره پنجم فعالیت مدیریت شهری موجب شد تا تنها راه نجات برخی شهرداری ها مانند ساوه که متکی بر درآمد ارزش افزوده بودند، فقط کارکردن سخت و هوشمندانه باشد.

شهردار ساوه با بیان اینکه باید شرایط سخت را تحمل کنیم، تصریح کرد: در سخت روزهای سال گذشته که با بحران مالی مواجه شدیم هم تلاش ما این بود تا حجم این فشارها متوجه کارکنان این مجموعه و خانواده آنان نشود و این امر موجب شد تا سهم هزینه های جاری شهرداری از بودجه نسبت به سهم عمرانی افزایش یابد.

وی با بیان اینکه شهرداری با تکیه بر توان، تخصص و انگیزه مدیرانش و استفاده بهینه از ظرفیت های شهر ساوه از شرایط سخت مالی به سلامت عبور خواهد کرد، افزود: هم اینک پروژه های بزرگ و اساسی مانند احداث کمربندی ها در حوزه عمران در حال انجام است و علیرغم شرایط دشوار اقتصادی کشور با برنامه ریزهای انجام شده روزهای خوبی پیشروی شهرداری ساوه خواهد بود.

شهردار ساوه رویکرد جدید سازمان عمران را حرکت به سمت سرمایه گذاری و کارهای اقتصادی عنوان کرد و افزود: باید تحقق درآمد پایدار، تهیه طرح های خوداکتفایی و مشارکت اقتصادی و … را سرلوحه کار خود قرار دهیم و معتقدم که می توانیم با توان و ظرفیت شهرداری رونق اقتصادی را به ساوه بازگردانیم

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی