معدوم سازی نیم تن انواع کیک و شیرینی در زرندیه | ساوه نار چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳۲۰:۱۶:۳۵
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سید محمد حسن احمدی با بیان اینکه این محصولات فاقد مجوز بهداشتی توسط اداره نظارت بر فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی بودند گفت : با توجه به بازدیدهای مستمر کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی مدیریت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی ساوه از واحدهای تولیدی و شرکتهای پخش مواد غذایی و بدنبال کشف واحد تولیدی غیرمجاز، حدود ۵۰۰ کیلو گرم محصول کیک و شیرینی فاقد مجوز بهداشتی در شهرستان زرندیه، کشف و ضبط گردید .

وی با اشاره به معدوم سازی این محصولات بعد از طی مراحل قانونی و با دستور مقام قضایی گفت : چندی پیش نیز مقدار یک تن عرقیجات گیاهی فاقد مجوز بهداشتی توسط کارشناسان اداره نظارت بر فراورده های غذایی کشف و پس از طی مراحل قضایی معدوم شده بود.

سرپرست مدیریت غذا و داروی شهرستان ساوه با تاکید بر بازدید و بازرسی از مراکز تهیه، تولید، نگهداری و پخش محصولات غذایی در چارچوب قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی و قانون تعزیرات مواد غذایی و بهداشتی گفت: بازدیدهای فنی مهمترین و عمده ترین وظایف واحدهای نظارتی است و بصورت مداوم انجام میپذیرد .

و ی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف با شماره تلفن ۰۸۶۴۲۲۰۰۸۹۰ تماس حاصل نمایید تا بازرسان این اداره گزارشات واصله را بررسی نمایند .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی