طرح های مدیریت شهری ساوه رونمایی و کلنگ زنی شد | ساوه نار چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳۱۸:۲۳:۱۸
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , شهردار ساوه در این مراسم با بیان اشاره به رونمایی از خرید بیش از ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین به ارزش حدود ۵۰۰ میلیارد تومان گفت : در ده سال گذشته اتوبوس جدیدی به ناوگان حمل و نقل عمومی ساوه اضافه نشده بود که در دولت سیزدهم این امر محقق گردید .

امیررضا یوسفیان با بیان اینکه تاکنون سیزده دستگاه اتوبوس جدید تحویل شده و تا شروع سال تحصیلی جدید چند دستگاه دیگر تحویل شهرداری میشود گفت : خرید نردبان ۵۶ متری آتش نشانی ، چند دستگاه خودروی باری سنگین و تعدادی ون از دیگر اقدامات اخیر بوده است .

وی همچنین در آیین رونمایی از اجرای ۹۰ کیلومتر طرح نهضت بهسازی و آسفالت معابر شهر ساوه گفت : این طرح با استفاده از چهار هزار تن قیر و ۸۵ هزار تن آسفالت صورت گرفته است که در مجموع ۱۸۰ میلیارد تومان هزینه جهت زیرسازی و آسفالت این ۹۰ کیلومتر صرف شده است .

شهردار ساوه همچنین به کلنگ زنی سالن چند منظوره محله عباس آباد ( سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) نیز اشاره داشت و گفت : این طرح با مساحت شش هزار متر مربع و یک هزار و ۱۰۰ متر مربع زیربنا با اعتبار اولیه پیش بینی شده مورد نیاز حدود ۱۳ میلیارد تومان که شش میلیارد تومان آن از محل ستاد بازآفرینی شهری تامین خواهد شد در دست اقدام انجام و اقدام است .

وی اضافه کرد : امیدواریم در مناطقی که بعنوان سکونتگاه های غیر رسمی شناخته میشود با اجرای طرح های هفته دولت رضایتمندی افزایش پیدا کند .

استاندار مرکزی نیز گفت : استانداری مرکزی و مجموعه دولت برای خدمت به مردم شب و روز ندارد و هر کمکی برای شتاب دهی جهت رفع مشکلات مردم حاشیه شهر نیاز باشد انجام خواهد گرفت .

فرزاد مخلص الائمه افزود : دولت سیزدهم اهتمام خود را برای توسعه متوازن خصوصا در نقاط حاشیه ای شهر در دستور کار دارد و شهرداری ساوه در این امر پیشگام است .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی