دستگیری شرور سابقه دار در ساوه /برخورد پلیس با برهم زنندگان نظم وامنيت جامعه، قاطع و بدون اغماض است | ساوه نار دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱۰۴:۵۹:۵۹
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۱  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ ” علي اکبر عيسي آبادي ” گفت: با اعلام گزارش هايي به مركز فوريت هاي پليس ۱۱۰،‌ مبني بر ايجاد مزاحمت يكي از اراذل و اوباش در يكي از محله هاي شهرستان، بررسي موضوع به صورت تخصصي در دستور كار ماموران پليس امنيت عمومي شهرستان قرار گرفت.

وي اضافه كرد:‌ در مراحل تحقيقات پليس، اين فرد شناسايي و با هماهنگي مرجع قضائي عمليات دستگيري او آغاز شد.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری این فرد شرور در مخفیگاهش بیان داشت: دستگیری این فرد که دارای سوابق متعدد شرارت، تیراندازی، چاقو کشی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان در پرونده خود بود، موجب شادمانی و استقبال گسترده از عملکرد پلیس در بین شهروندان ساوجي شد.

وی خاطر نشان کرد: فرد مذکور در بازجويي هاي انجام شده به جرايم خود مبني بر ايجاد اخلال در نظم اعتراف کرد.

سرهنگ عیسی آبادی یادآور شد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در پایان با تأكيد بر برخورد قاطع پلیس با برهم زنندگان نظم وامنيت جامعه از مردم خواست تا هرگونه قدرت نمایی وآزار و اذیت اراذل و اوباش در سطح جامعه را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی