کلنگ پروژه تولید رنگ آستر اولیه خودرو در ساوه به زمین زده شد | ساوه نار شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳۲۲:۴۷:۱۴
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
it is true
true
false

به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , استاندار مرکزی در آیین کلنگ زنی این پروژه گفت : برای ساخت این پروژه که در شرکت محارسازان آریا کلنگ زنی شد بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار ساخت پیش بینی شده که قراراست بخشی از آن توسط سرمایه گذار شرکت و هزار میلیارد آن به وسیله تسهیلات بانکی فراهم شود .

سید علی آقازاده افزود : تولید رنگ آستر خودرو به صورت ED یکی از کارهای نو در کشور محسوب میشود که با تلاش بخش خصوصی در ساوه پایه گذاری شده و با احداث سالنهای رنگ آستر خودرو در این مجموعه کمک شایانی به بحث خودروسازی کشور خواهد شد .

وی با بیان اینکه امیدواریم بهره برداری از این واحد طی ۲ تا ۳ سال آینده صورت بگیرد گفت : راه اندازی این واحد در راستای قطع وابستگی , تولید ملی و حمایت از صنایع خودرو ساز کاربردی خواهد بود و تولید رنگ استر خودرو در محدوده شهر ساوه امتیاز خوبی برای کل کشور خواهد بود .

استاندار مرکزی با بیان اینکه رنگ یک کالای استراتژیک محسوب میشود و تا چند سال قبل نیز اکثر رنگ ها وارد کشور میشد افزود : در صنعتی که تا همین چند سال قبل وابستگی وجود داشت در حال خودکفایی هستیم که این یک افتخار ملی محسوب میشود ما نیز از این اقدام جدید حمایت و پشتیبانی های لازم را صورت خواهیم داد.

آقازاده افزود : همینقدر که بتوانیم رنگ دانه های مورد نیاز را که محصول پایه اش در ایران مانند صنایع پتروشیمی و معادن تولید میشود را مدیریت کنیم حلقه مفقوده را وصل کرده ایم و با علم مهندسان بومی در این شرکت ها به تولید نهایی برسانیم.

وی با بیان اینکه باید در سال ۱۴۰۰ موانع پیش روی تولید را برداریم گفت : امیدواریم با عملیاتی شدن این طرح یک نتیجه مثبت را در جهت شعار سال انجام دهیم و قدم مثبتی برای صنعت استان و صنایه رنگ کشور برداریم.

مدیرعامل این شرکت نیز با بیان اینکه با ساخت این واحد برای ۴۰۰ نفر اشتغال ایجاد میشود گفت : فاز اولیه این طرح با ۴۰۰ نیرو راه اندازی خواهد شد و پیش بینی شده برای فازهای بعدی نیز تا ۲ هزار نفر مشغول به فعالیت شوند .

میلانی افزود : پیش بینی ما این است که در یک سال این طرح به اتمام برسد و از سال دوم نسبت به بهره برداری اقدام کنیم.

استاندار مرکزی پس از کلنگ زنی از بخش های مختلف این شرکت بازدید کرد و در جلسه ای به بررسی مسائل مختلف این شرکت پرداخت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی